Стаття у "Маловисківські вісті"            
                         «Бригантина»      
                   пришвартувалася!
     Літо – найяскравіша і найбезтурботніша  пора року. Літо – це час, коли дітлахи  можуть відпочити від шкільних клопотів.
    Щороку у Великовиківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  працює табір відпочинку  з денним перебуванням «Бригантина».
    Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод та екскурсій, нових знайомств та зустрічей. І наскільки цей відпочинок стане для дітей активним, пізнавальним і пам’ятним,  залежить від нас, дорослих, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.
   Табірна зміна тривала з 31 травня по 15 червня. Цього року у «Бригантині» оздоровилося 130 школярів. Кожен день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами,  екскурсіями і розвагами. Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Тому проводилися  заходи, які виявляли акторську майстерність школярів, здібність декламувати, співати, танцювати, навіть елегантно ходити подіумом.
    Здорова нація – здорові діти.  Під цим гаслом було проведено ряд  заходів задля зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя: День спорту, похід «За здоров'ям з рюкзачком»,  шашкові та тенісні турніри. 
    Та найбільш захоплюючими завжди є для дітей екскурсії за межі табору і села. Були двічі проведені екскурсії у Кіровоградський дендропарк та до кінно-спортивного комплексу «Княжий двір».
    Але жоден день у таборі не приніс би задоволення, якби не щедра щорічна матеріальна допомога наших спонсорів . Ми щиро вдячні фермерському господарству «Агро-Володимир» на чолі з керівниками Волошиновським В.М., Волошиновською З.М., Нагорною І.В. та СФГ «Флоря» під керівництвом Флорі А.В. за  піклування про дітей, щедрість душ, небайдужість і бажання оздоровити школярів, подарувати їм справжнє задоволення від літнього відпочинку.  Дякуючи спонсорській допомозі, вихованці табору мали змогу кожного дня смачно харчуватися, мати на столах м'ясні та молочні страви, свіжі, вітамінні фрукти та овочі.
Отже, літо стартувало! «Бригантина» «пришвартувалася» до берега! Але попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих розваг та ігор. Гарного всім літнього відпочинку!

Педагог-організатор Заєць Вікторія

Немає коментарів:

Дописати коментар